ماسك سه لايه رنگ آبي بيمارستاني آنیسا Anisa بسته 50 عددی

قدرت فیلترینگ بالا
دارای فیکسر بینی
فاقد فایبر گلس
کمترین ایجاد اختلال در تنفس
ضد حساسیت
رنگ : آبی بیمارستانی
تعداد در بسته : 50 عدد
50,000 تومان
40,000 تومان

ماسک های سه لایه که به ماسک های جراحی نیز معروف هستند، از دو لایه اسپان باند و یک لایه میانی به نام ملت بلون تشکیل می شوند. مصرف عمده ماسک های سه لایه در بیمارستانها و توسط کادر پزشکی بوده است. چرا که در برابر خون، ترشحات و باکتری ها نفوذ ناپذیر هستند و نسبت به سایر ماسک ها بیشتر به صورت می چسبند.
اما با شیوع ویروس کرونا این نوع از ماسک ها جزء اقلام پرتقاضا در میان مردم شده است. به علت اینکه یکی از راه های اصلی انتقال ویروس کرونا به صورت فرد به فرد و از طریق قطرات ریز تنفسی ناشی از سرفه و عطسه فرد مبتلا می باشد، زدن ماسک می تواند از پخش شدن ویروس جلوگیری کند. همین طور مانع از تماس های مکرر دست های آلوده به صورت و دهان می شود.
استفاده از ماسک های سه لایه کاربردهای دیگری نیز دارند. از آنجایی که وجود لایه های داخل ماسک از ورود ذرات آلوده و گرد و غبار، چه به صورت مکانیکی و چه الکترواستاتیکی جلوگیری می کند، پس در مناطقی که درگیر آلودگی هوا و گرد و غبار هستند نیز می تواند بسیار مفید واقع شود.
استفاده از این نوع ماسک ها در مراکزی که افراد ملزم به رعایت موارد بهداشتی می باشند، از جمله در فرایند تهیه و تولید غذا، از دیگر کاربردهای ماسک های سه لایه محسوب می شود.

مشخصات محصول
برند Anisa
کشور ایران
شرکت هارپاک ره آورد پاسارگاد
رنگ آبی بیمارستانی
تعداد 50 عدد
تولید کننده: آنیسا Anisa
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211001200001
شماره پارت تولید کننده: Anisa01
back to top