کیت سریع تشخیص آنتی ژن و آنتی بادی کرونا ( رپید تست کرونا ) برکت Barekat

بسته بندی بر حسب تعداد خریداری شده، شامل
1- یک یا دوعدد کاست و لنست به همراه رطوبت گیر، بسته بندی شده در غلاف آلومینیومی
2- یک یا دوعدد ویال قطره چکان پلاستیکی حاوی 5 میلی لیتر محلول بافر
3- یک یا دو عدد سواپ داکرون بینی
4- یک یا دو عدد تیوپ درب پیچ دار حاوی 0.4 میلی لیتر محلول استخراج
5- یک یا دو عدد کاست تشخیص که هر یک با غلاف آلومینیومی و یک عدد نم گیر بسته بندی شده است
6- دو عدد بروشوردستورالعمل ( یک عدد بروشور کیت تشخیص آنتی ژن و یک عدد بروشور کیت تشخیص آنتی بادی)
کیت سریع تشخیص آنتی بادی، جهت شناسایی کیفی و تمایزآنتی بادی IgM و IgG ناشی از ویروس SARS-COV-2 در نمونه خون تام، سرم یا پلاسمای جدا شده با EDTA یا سیترات که از افراد مشکوک به عفونت COVID-19 اخذ شده است، کاربرد دارد.
کیت سریع آنتی ژن، جهت تشخیص قطعات پروتئینی اختصاصی ویروس کرونا از نمونه مخاط گرفته شده از انتهای بینی یا حلق افراد مشکوک به بیماری کووید19 کاربرد دارد.
*

محصول ناموجود است.

ویروسهای کرونا، خانواده بزرگی از ویروس ها هستند که باعث بیماریهای متنوعی از سرماخوردگی گرفته تا سندرم تنفسی حاد می شود. نوع جدید این ویروس از سال 2019 پاندمی بیماری COVID-19 را در سراسر جهان ایجاد کرد. در چنین شرایطی، تست های سریع تشخیصی کمک قابل توجهی به تشخیص سریع بیماری و پیشگیری از انتقال آن دارند.
کیت تشخیص سریع آنتی بادی کرونا که با نام رپید تست آنتی بادی شناخته می شود، می تواند بالارفتن تیتر آنتی بادی های IgM و IgG را در افراد مشکوک به بیماری کووید19 و یا دارای مواجه قبلی با ویروس را تمیز داده و ردیابی نماید. نمونه مورد نیاز جهت انجام این تست از خون یا پلاسمای فرد گرفته شده و نتیجه در مدت 20 دقیقه قابل تشخیص خواهد بود.
کیت تشخیص سریع آنتی ژن کرونا که با نام رپید تست شناخته می شود، می تواند قطعات پروتئینی اختصاصی ویروس کرونا را در افراد مشکوک به بیماری کووید19 ردیابی نماید. در این کیت از یک استریپ و محلول استخراج آنتی ژن اختصاصی استفاده شده است. نمونه گیری از ترشحات مخاطی حلق یا بینی انجام می شود و حضور ویروس در این نواحی در مدت 20 -30 دقیقه تشخیص داده می شود.
کاربری ساده و ارزان بودن رپید تست ها نسبت به شیوه های آزمایشگاهی تشخیص آنتی ژن کرونا، آنها را به یکی از محبوب ترین روشهای تشخیصی کرونا در روزهای اخیر تبدیل کرده است. بطوریکه در بسیاری از کشورهای اروپایی، هر روزه کارمندان صرفا با نتایج منفی اعلام شده توسط رپید تست ها اجازه حضور در محل کار خود را دارند. از رپید تست ها می توان در منزل، اتومبیل، مطب و بیمارستانها استفاده نمود.

توصیه می شود قبل از استفاده، بروشور محصول که در قسمت کاتالوگ بارگزاری شده است، مطالعه گردد.

شرایط نگه داری و پایداری:
1- کیت را به صورت بسته بندی شده درجای خشک و تاریک ود دمای بین 8 تا 30 درجه نگه داری نمایید.
2- کیت در شرایط ذکر شده از تاریخ تولید به مدت 2 سال قابل استفاده است.
3- کیت را در فریزر قرار ندهید.

مشخصات محصول
برند Barekat
کشور ایران
شرکت توسعه بازار پزشکی آوند
تولید کننده: برکت Barekat

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top