نوشته های بلاگ  "2020"  از "شهریور"

همه چیز درباره آزمایش های قند خون
همه چیز درباره آزمایش های قند خون
26 شهریور
برای پاسخ به این که آیا سطح قند خون شما در محدوده سالم است یا خیر از آزمایش قند خون استفاده می شود. همچنین آزمایش قند خون جهت تشخیص و غربالگری دیابت و پیش دیابت و کنترل و نظارت بر درمان هایپرگلیسمی (قند خون بالا) یا هیپوگلیسمی (قند خون پایین) نیز انجام می شود. و برای بررسی میزان قند موجود در ادرار نیز آزمایش قند ادرار انجام می گیرد.
از چه دستگاه تست قند خونی استفاده نماییم؟
از چه دستگاه تست قند خونی استفاده نماییم؟
19 شهریور
با توجه به افزایش آمار دیابت در جهان، باید این بیماری را تحت کنترل قرار داد. افرادی که به دیابت مبتلا شده اند طی یک برنامه منظم قند خون را چک نمایند تا وضعیت جسمانی بهتری داشته باشند. با دستگاه تست قند خون می توان قند خون خود را مشخص کرد. ما می خواهیم در مورد چند مدل از دستگاه های قند خون که روش کار کردن با آنها آسان است را توضیح دهیم.
چرا بعضی از سوزن های تست قند خون بدون درد کار می کنند؟
چرا بعضی از سوزن های تست قند خون بدون درد کار می کنند؟
15 شهریور
بیماران مبتلا به دیابت برای دریافت یک قطره خون مجبور می شوند که روزانه 8 دفعه سوزن دستگاه تست قند خون را در انگشت خود فرو کنند. محققان دستگاه جدیدی به نام PK vitality ابداع کرده اند که نگرانی بیماران را در مورد درد حاصل از تست قند خون را برطرف کرده است.
چرا باید به دستگاه های تست قند خون رایگان شک کنیم؟!
چرا باید به دستگاه های تست قند خون رایگان شک کنیم؟!
11 شهریور
برای انجام تست قند خون نیاز است دستگاه تست قند خون و همچنین سوزن و نوار تست قند خون خریداری شود و بهتر است که قبل از خریدن دستگاه، مشخصات آن را بدانید. نکته مهم دیگر توجه به قیمت دستگاه است. چنانچه با عرضه رایگان دستگاه های تست قند خون یا با فروش آن ها با قیمتی ارزان برخوردید، بدانید که جهت جبران هزینه ارزان دستگاه درعوض سوزن و نوارهای آن را گران تر می فروشند و یا دستگاه بی کیفیتی را عرضه می کنند که یا عمر چندانی ندارد و یا دستگاه تست و سوزن و نوارهای آن دیگر در بازار پیدا نمی شود.
back to top