دستگاه تست قند خون

نمایش
در هر صفحه
حالت نمایش
دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو
129,000 تومان
دستگاه تست قند خون اکیو چک مدل پرفورما
129,000 تومان
دستگاه تست قند خون آوان
127,000 تومان
دستگاه تست قند خون ای بی چک
50,795 تومان

اگر شما مبتلا به دیابت هستید یا می خواهید از میزان قند خون خود آگاه باشید دستگاه های تست قند خون می توانند بسیار به شما کمک کنند .تحقیقات نشان می‌دهد که حفظ قند خون نزدیک به محدوده مجاز، احتمال بروز انواع سکته‌ها ، عوارض کلیوی ،چشمی،عصبی و مشکلات سیستم گردش خون را تا حد زیادی کاهش می‌ دهد.
برای خرید یک دستگاه اندازه‌گیری قند خون مناسب باید به شاخص‌هایی مشخصی توجه کنید. این شاخص‌ها کمک می‌کند که انتخاب درستی داشته باشید.
با توجه به اهمیت نتایج حاصله از سنجش دستگاه های تست قند خون و اثر این نتایج بر کنترل قند خون شما، در اختیار داشتن دستگاهی با استاندارد و با کیفیت بالا بسیار حیاتی است. در ضمن در نظر داشته باشید که پزشک شما نیز برای تنظیم برنامه درمانی شما به نتایج حاصل از سنجش این دستگاه رجوع خواهد کرد پس اگر دستگاه دقیقی در ختیار داشته باشید به پزشک خود نیز کمک شایانی خواهید نمود.عوامل مهم و تعیین کننده در انتخاب دستگاه کنترل قند خون قابل توجه هستند عبارتند از اصالت و خوشنامی برند دستگاه، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و طولانی مدت، اتو کد بودن دستگاه ، سیستم کنترل حجم خون، میزان خون مورد نیاز جهت تست .

back to top