دمنوش گل گاو زبان 20 عددی دکتر بین
Dr.Bean- Borage Tea

دمنوش گل گاوزبان، میوه نسترن و لیمو عمانی
ضد سرطان و دیابت
تنظیم تپش قلب
ضد افسردگی و تقویت قوای جنسی
بسته بندی حاوی : 20 عدد تی بگ

اغلب مردم نوشیدن دمنوش ها را تنها در مواقعی که از بیماری خاصی رنج می برند و یا دچار استرس و اضطراب می شوند، مناسب می دانند. اما بیشتر دمنوش های گیاهی را می توان مانند چای به صورت روزانه استفاده کرد و از فواید بسیاری که برای سلامتی انسان دارند بهره برد.
دمنوش ها از میوه های خشک شده ، ادویه جات ، گل ها و گیاهان دارویی پر فایده تهیه می شوند و به همین علت دارای عطر و طعم های متنوعی می باشند، که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای نوشیدنی های مضر و پر شکر باشند.
از نوشیدنی های گیاهی می توان به عنوان داروهای طبیعی نام برد . نوشیدن آنها می تواند به کاهش درد و بهبود سیستم دفاعی بدن و یا حتی کمک به دستگاه گوارش منجر شود. برخی از تحقیقات بر روی دمنوش ها، اثرات ضد سرطان و کمک به دیابت نوع 2 را نشان می دهد.
دمنوش گل گاوزبان برند دکتر بین، که به همراه میوه نسترن و لیمو عمانی می باشد، آرامش بخش و ضد افسردگی است و سبب ایجاد یک خواب آرام و دلپذیر می شود.
نوشیدن این دمنوش به همراه عسل برای رفع تنگی نفس و سرفه مناسب می باشد و به علت دارا بودن منیزیم از سرطان پیشگیری می کند. از دیگر مزایای گل گاوزبان تقویت قلب، تقویت کلیه می باشد و به دفع سنگ کلیه کمک می کند همچنین برای افراد مبتلا به دیابت نیز مفید است.

ترکیبات :
گل گاوزبان، میوه نسترن، لیمو عمانی

مشخصات محصول
برند Dr.Bean
کشور ایران
شرکت سبز نوش کویر
تعداد 20 عدد تی بگ
تولید کننده: دکتر بین Dr.Bean
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211000900005
شماره پارت تولید کننده: 311061
فروشنده: سبز نوش کویر

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

نوار تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو
73,700 تومان
سوزن تست قند خون اکیو چک ۱۰۰ عددی
57,770 تومان
سوزن تست قند خون اکیو چک 25 عددی
17,280 تومان
back to top