دمنوش مخلوط کیسه ای گل گاو زبان، نسترن و لیمو عمانی دکتر بین Dr.Bean بسته 20 عددي

دمنوش گل گاوزبان، میوه نسترن و لیمو عمانی
ضد سرطان و دیابت
تنظیم تپش قلب
ضد افسردگی و تقویت قوای جنسی
بسته بندی حاوی : 20 عدد تی بگ

اغلب مردم نوشیدن دمنوش ها را تنها در مواقعی که از بیماری خاصی رنج می برند و یا دچار استرس و اضطراب می شوند، مناسب می دانند. اما بیشتر دمنوش های گیاهی را می توان مانند چای به صورت روزانه استفاده کرد و از فواید بسیاری که برای سلامتی انسان دارند بهره برد.
دمنوش ها از میوه های خشک شده ، ادویه جات ، گل ها و گیاهان دارویی پر فایده تهیه می شوند و به همین علت دارای عطر و طعم های متنوعی می باشند، که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای نوشیدنی های مضر و پر شکر باشند.
از نوشیدنی های گیاهی می توان به عنوان داروهای طبیعی نام برد . نوشیدن آنها می تواند به کاهش درد و بهبود سیستم دفاعی بدن و یا حتی کمک به دستگاه گوارش منجر شود. برخی از تحقیقات بر روی دمنوش ها، اثرات ضد سرطان و کمک به دیابت نوع 2 را نشان می دهد.
دمنوش گل گاوزبان برند دکتر بین، که به همراه میوه نسترن و لیمو عمانی می باشد، آرامش بخش و ضد افسردگی است و سبب ایجاد یک خواب آرام و دلپذیر می شود.
نوشیدن این دمنوش به همراه عسل برای رفع تنگی نفس و سرفه مناسب می باشد و به علت دارا بودن منیزیم از سرطان پیشگیری می کند. از دیگر مزایای گل گاوزبان تقویت قلب، تقویت کلیه می باشد و به دفع سنگ کلیه کمک می کند همچنین برای افراد مبتلا به دیابت نیز مفید است.

ترکیبات :
گل گاوزبان، میوه نسترن، لیمو عمانی

مشخصات محصول
برند Dr.Bean
کشور ایران
شرکت سبز نوش کویر
تعداد 20 عدد تی بگ
تولید کننده: دکتر بین Dr.Bean
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211000900005
شماره پارت تولید کننده: 311061
فروشنده: سبز نوش کویر

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top