دمنوش مخلوط کیسه ای گل گاو زبان، لیمو عمانی و سنبل الطیب دکتر بین Dr.Bean بسته 14 عددي

دمنوش گل گاوزبان لیمو عمانی و سنبل الطیب
تقویت کننده قلب
نرم کننده مجاری تنفسی
آرامبخش و ضد سرماخوردگی
بسته بندی شامل 14 عدد بگ هرمی

اغلب مردم نوشیدن دمنوش ها را تنها در مواقعی که از بیماری خاصی رنج می برند و یا دچار استرس و اضطراب می شوند، مناسب می دانند. اما بیشتر دمنوش های گیاهی را می توان مانند چای به صورت روزانه استفاده کرد و از فواید بسیاری که برای سلامتی انسان دارند بهره برد.
دمنوش ها از میوه های خشک شده ، ادویه جات ، گل ها و گیاهان دارویی پر فایده تهیه می شوند و به همین علت دارای عطر و طعم های متنوعی می باشند، که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای نوشیدنی های مضر و پر شکر باشند.
از نوشیدنی های گیاهی می توان به عنوان داروهای طبیعی نام برد . نوشیدن آنها می تواند به کاهش درد و بهبود سیستم دفاعی بدن و یا حتی کمک به دستگاه گوارش منجر شود. برخی از تحقیقات بر روی دمنوش ها، اثرات ضد سرطان و کمک به دیابت نوع 2 را نشان می دهد.
سنبل الطیب یک گیاه بوته دار است که دارای ریشه ای با ارزش دارویی می باشد و از آن به عنوان آرام بخش ، خواب آور ، درمان افسردگی استفاده می شود و حال ترکیب آن با گل گاوزبان و لیمو عمانی علاوه بر اینکه باعث ایجاد طعمی مطلوب تر می شود ، بلکه سبب تاثیر مضاعف خواص درمانی این دمنوش گیاهی نیز خواهد شد.
فواید دمنوش گل گاوزبان لیمو عمانی و سنبل الطیب :
آرام بخش اعصاب
خواب آور
کاهش سر درد های عصبی
تقویت کننده قلب
نرم کننده مجاری تنفسی
مدر
هضم کننده غذا ، ضد دل‌پیچه و اسپاسم
ضد سرما خوردگی

مشخصات محصول
برند Dr.Bean
کشور ایران
شرکت سبز نوش کویر
تعداد 14 عدد هرمی
تولید کننده: دکتر بین Dr.Bean
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211000900007
شماره پارت تولید کننده: 321043
فروشنده: سبز نوش کویر

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top