دمنوش کیسه ای ميوه اي هاوايي دکتر بین Dr.Bean بسته 14 عددي

دمنوش میوه ای هاوایی
ترکیب گل آفتاب گردان، رزهیب، برگ توت فرنگی، سیب، چای ترش
تقویت سیستم ایمنی بدن
دارای ویتامین E,B,C
انرژی زا
بهبود عملکرد کلیه ها
بسته بندی حاوی 14 عدد بگ هرمی

اغلب مردم نوشیدن دمنوش ها را تنها در مواقعی که از بیماری خاصی رنج می برند و یا دچار استرس و اضطراب می شوند، مناسب می دانند. اما بیشتر دمنوش های گیاهی را می توان مانند چای به صورت روزانه استفاده کرد و از فواید بسیاری که برای سلامتی انسان دارند بهره برد.
دمنوش ها از میوه های خشک شده ، ادویه جات ، گل ها و گیاهان دارویی پر فایده تهیه می شوند و به همین علت دارای عطر و طعم های متنوعی می باشند، که هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهند و می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای نوشیدنی های مضر و پر شکر باشند.
از نوشیدنی های گیاهی می توان به عنوان داروهای طبیعی نام برد . نوشیدن آنها می تواند به کاهش درد و بهبود سیستم دفاعی بدن و یا حتی کمک به دستگاه گوارش منجر شود. برخی از تحقیقات بر روی دمنوش ها، اثرات ضد سرطان و کمک به دیابت نوع 2 را نشان می دهد.
دمنوش میوه ای هاوایی دکتر بین ترکیبی از گل آفتاب گردان، رزهیب، برگ توت فرنگی، سیب و چای ترش می باشد که با داشتن انواع ویتامین ها و مواد معدنی سبب افزایش سیستم ایمنی بدن شده و انرژی مورد نیاز روزانه شما را تامین می کند .
استفاده از مرغوبترین و بهترین میوه ها و با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته ، فرآوری، استرلیزه و بسته بندی شده و تمام ویژگی های طبیعی از قبیل بو ، طعم و رنگ میوه ها و گیاهان را حفظ و تضمین می کند. کاملا بر اساس ذائقه ایرانی تولید شده و قابل استفاده به صورت سرد و گرم می باشد.

مشخصات محصول
برند Dr.Bean
کشور ایران
شرکت سبز نوش کویر
تعداد 14 عدد بگ هرمی
تولید کننده: دکتر بین Dr.Bean
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211000900009
شماره پارت تولید کننده: 321053
فروشنده: سبز نوش کویر

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top