بیسکوییت سبوس دار کامور
Kamvar- Bran Biscuits

بیسکوییت سبوس دار یک کیلویی
شیرین شده با شیرین کننده های طبیعی
مناسب برای افراد دیابتی و تحت رژیم لاغری

بیسکوییت سبوس دار بدون قند کامور یک بیسکوییت رژیمی و با کالری پایین می باشد و از دو شیرین کننده طبیعی ایزومالت و آسه سولفام پتاسیم تهیه شده است. به همین جهت کاملا مناسب افراد دارای دیابت ، افراد تحت رژیم لاغری و کودکان می باشد.
ایزومالت: ایزومالت که از چغندر قند گرفته می­ شود، به جای ۹۹.۸% حجم شکر در این محصول به کار می­رود. میزان کالری ایزومالت نصف شکر است که باعث کنترل چاقی می­ شود، بنابراین برای افراد تحت رژیم­های لاغری مناسب است. این ماده سطوح گلوکز و انسولین خون را بالا نمی­برد و مناسب برای افراد دیابتی است و همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری می­ کند که برای کودکان بسیار مناسب است. از دیگر خواص این ماده می­توان به بهبود بخشیدن به عملکرد روده­ ها اشاره نمود که ناشی از خاصیت فیبری و در نتیجه ملین بودن آن است.
وانیل: وانیل ماده موثری است به نام وانیلین که ۲-۵/۱ درصد آن را یک ماده سفید بلوری شکل تشکیل می دهد. اطبا از گیاه وانیل به عنوان یک گیاه طبی عامل محرک و تقویت کننده معده استفاده می کردند ضمنا برای معالجه هیستری و قاعدگی نامنظم و تب مستعمل است.
آسه سولفام پتاسیم: این ماده که حدود ۲۰۰ برابر شکر شیرینی دارد، بی­ضرر است و در برابر حرارت بسیار مقاوم و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر سرطان­زایی آن نشر نشده است. آسه سولفام پتاسیم بدون هضم از بدن خارج می ­شود و در داروهای مایع و جویدنی نیز مصرف می­ گردد.

ترکیبات:
آرد گندم، کره مارگارین، سبوس فرآوری شده گندم، روغن نباتی جامد هیدروژنه، ایزومالت (E93)، سوربیتول (E420)، مالتودکسترین، شیرخشک کم چرب، لسیتین(E322)، پودر تخم مرغ کامل، نمک تصفیه شده، وانیل، بی کربنات سدیم(E500)، بی کربنات آمونیوم(E503)، آسه سولفام پتاسیم(E950)، سیتریک اسید (E330)، آب آشامیدنی

مشخصات محصول
برند Kamvar
کشور ایران
شرکت کامور
وزن یک کیلو
تولید کننده: کامور Kamvar
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211001400021
شماره پارت تولید کننده: 93298
فروشنده: کامور

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

نوار تست قند خون ایزی گلوکو
57,986 تومان
نوار تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو
73,700 تومان
بیسکوییت سبوس دار با روکش شکلاتی کامور
22,000 تومان
بیسکوییت بدون قند کاکائو کامور
23,000 تومان
back to top