بیسکوییت سبوس دار با روکش شکلاتی کامور
Kamvar- Bran Biscuits Whit Chocolate

بیسکویت با سبوس و روکش شکلات رژیمی و بدون شکر
مناسب برای افراد دارای رژیم ­های لاغری، کودکان و افراد دارای دیابت
جلوگیری از پوسیدگی دندان
وزن : ۰۷ ±۲۰۰ گرم

بیسکویت با سبوس و روکش شکلات رژیمی و بدون شکر کامور ساخته شده از سه ماده اصلی :
ایزومالت: ایزومالت که از چغندر قند گرفته می ­شود، به جای ۹۹.۸% حجم شکر در این محصول به کار می­رود. میزان کالری ایزومالت نصف شکر است که باعث کنترل چاقی می­ شود، بنابراین برای افراد تحت رژیم­ های لاغری مناسب است.این ماده سطوح گلوکز و انسولین خون را بالا نمی­برد و مناسب برای افراد دیابتی است و همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری می ­کند که برای کودکان بسیار مناسب است. از دیگر خواص این ماده می­توان به بهبود بخشیدن به عملکرد روده­ ها اشاره نمود که ناشی از خاصیت فیبری و در نتیجه ملین بودن آن است.

وانیل: وانیل ماده موثری است به نام وانیلین که ۲-۵/۱ درصد آن را یک ماده سفید بلوری شکل تشکیل می دهد. اطبا از گیاه وانیل به عنوان یک گیاه طبی عامل محرک و تقویت کننده معده استفاده می کردند ضمنا برای معالجه هیستری و قاعدگی نامنظم و تب مستعمل است.

آسه سولفام پتاسیم: این ماده که حدود ۲۰۰ برابر شکر شیرینی دارد، بی­ضرر است و در برابر حرارت بسیار مقاوم و تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر سرطان­ زایی آن نشر نشده است. آسه سولفام پتاسیم بدون هضم از بدن خارج می ­شود و در داروهای مایع و جویدنی نیز مصرف می ­گردد.
ترکیبات:
آردگندم، کره مارگارین، سبوس فرآوری شده گندم، کاکائو ، روغن نباتی جامد هیدروژنه، ایزومالت(E93)، سوربیتول(E420)، مالتودکسترین، شیرخشک کم چرب، لسیتین(E322)، پودر تخم مرغ کامل، نمک تصفیه شده، وانیل، بی کربنات سدیم(E500)، بی کربنات آمونیوم(E503)، آسه سولفام پتاسیم(E950)، سیتریک اسید(E330)، آب آشامیدنی

مشخصات محصول
برند Kamvar
کشور ایران
شرکت کامور
وزن ۰۷ ۲۰۰± گرم
تولید کننده: کامور Kamvar
دسترسی: در انبار
شناسه کالا در انبار: 211001400033
شماره پارت تولید کننده: 93297
فروشنده: کامور

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

نوار تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو
73,700 تومان
نوار تست قند خون ایزی گلوکو
57,986 تومان
بیسکوییت بدون قند کاکائو کامور
23,000 تومان
سوزن تست قند خون اکیو چک 25 عددی
17,280 تومان
back to top