شکر ساشه ای کامور Kamvar بسته 50 عددی

مناسب برای افراد دارای دیابت
کنترل چاقی
جلوگیری از پوسیدگی دندان
جایگزین شکر در انواع غذا ها و نوشیدنی ها
تعداد : 50 عدد

محصول ناموجود است.

شکر ساشه ای 50 عددی کامور، ساخته شده از دو شیرین کننده ایزومالت و سوکرالوز :
ایزومالت: ایزومالت که از چغندر قند گرفته می­ شود، به جای ۹۹.۸% حجم شکر در این محصول به کار می­رود. میزان کالری ایزومالت نصف شکر است که باعث کنترل چاقی می­ شود، بنابراین برای افراد تحت رژیم­های لاغری مناسب است. این ماده سطوح گلوکز و انسولین خون را بالا نمی­برد و مناسب برای افراد دیابتی است و همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری می­ کند که برای کودکان بسیار مناسب است. از دیگر خواص این ماده می­توان به بهبود بخشیدن به عملکرد روده­ ها اشاره نمود که ناشی از خاصیت فیبری و در نتیجه ملین بودن آن است.
سوکرالوز: سوکرالوز تنها شیرین کننده بدون کالری است که از شکر مشتق می شود و ۶۰۰ بار از شکر شیرین تر است. این ماده به راحتی در آب حل شده و به علت پایداری مناسب بخوبی در پخت وپز قابل استفاده می باشد.
فواید سوکرالوز:
ترکیب دومورد طعم منحصر به فرد سوکرالوز که کاملا شبیه شکر است و مقاومت عالی آن موجب برتری این شیرین کننده از سایر شیرین کننده شده است و جایگزین شکر در کلیه انواع غذا ها و نوشیدنی ها شامل غذاهای خانگی و دستورهای پخت باشد. سوکرالوز طعمی شبیه شکر دارد که کاملا” قابل درک است و طعم ناخوشاند ندارد.
سوکرالوز طعمی شیرین دارد و شیرینی آن در دهان باقی می ماند و هیچ طعم نا خوشایندی در دهان ایجا نمی کند.
سوکرالوز دربدن انرژی تولید نمی کند به دلیل اینکه مانند ساکارز شکسته نمی شود و به سرعت از میان بدن بدون تغییر عبور می کند .
سوکرالوز به طور وسیعی در بیش از ۱۰۰ تحقیقات در مدت ۲۰ سال مورد بررسی قرار گرفته و یافت شد که کاملا سالم و بی خطر است و تاکنون هیچ گونه گزارشی مستند از عوارض نامطلوب همچون پوسیدگی دندان، افزایش قند در افراد دیابتیک، تغییرات ژنتیکی، سرطان، مشکلات ایمونولوژیک، اختلال در سیستم اعصاب مرکزی و محیطی و نیز نقص جنین از این ماده منتشر نشده است.
این شیرین کننده قابل استفاده برای کل اقشار جامعه شامل زنان باردار, مادران شیرده و کودکان درکل سنین می باشد.
سوکرالوز برای افرادی که می خواهند میزان جذب کالری را به بدن خود کاهش دهند مفید می باشد.
سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده در مکمل های غذایی, مواد دارویی، ویتامین ها و مکمل های معدنی و دارویی قابل استفاده می باشد .
از دیگر فواید سوکرالوز اینست که موجب تخریب دندانها نمی شود و دوست دندانهاست چون باکتریهای دهان آنرا به عنوان یک منبع غذایی نمی شناسد بنابر این موجب پوسیدگی دندانها نمی شود .

مشخصات محصول
برند Kamvar
کشور ایران
شرکت کامور
تعداد 24 ساشه
تولید کننده: کامور Kamvar
دسترسی: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 211001400017
شماره پارت تولید کننده: 93209
فروشنده: کامور
back to top