قرص شیرین کننده استوانه ای کامور Kamvar بسته 250 عددی

قرص شیرین کننده بدون قند
جایگزین شکر در انواع غذا ها و نوشیدنی ها
سوکرالوز تنها شیرین کننده بدون کالری
بسته بندی: ۲۵۰ عددی

محصول ناموجود است.

قرص شیرین کننده استوانه ای کامور یک شیرین کننده بدون قند و رژیمی می باشد که از شیرین کننده طبیعی سوکرالوز تهیه شده است. سوکرالوز تنها شیرین کننده بدون کالری است که از شکر مشتق می شود و ۶۰۰ بار از شکر شیرین تر است. این ماده به راحتی در آب حل شده وبه علت پایداری مناسب بخوبی در پخت وپز قابل استفاده می باشد.
فواید سوکرالوز:
ـ ترکیب دومورد طعم منحصر به فرد سوکرالوز که کاملا شبیه شکر است و مقاومت عالی آن موجب برتری این شیرین کننده از سایر شیرین کننده شده است و جایگزین شکر در کلیه انواع غذاها و نوشیدنی ها شامل غذاهای خانگی و دستورهای پخت باشد. سوکرالوز طعمی شبیه شکر دارد که کاملا قابل درک است و طعم ناخوشاند ندارد.
ـ سوکرالوز طعمی شیرین دارد و شیرینی آن در دهان باقی می ماند و هیچ طعم ناخوشایندی در دهان ایجا نمی کند.
ـ سوکرالوز دربدن انرژی تولید نمی کند به دلیل اینکه مانند ساکارز شکسته نمی شود وبه سرعت از میان بدن بدون تغییر عبور می کند.
ـ سوکرالوز به طور وسیعی در بیش از ۱۰۰ تحقیقات در مدت ۲۰ سال مورد بررسی قرار گرفته و یافت شد که کاملا سالم وبی خطر است و تاکنون هیچ گونه گزارشی مستند از عوارض نامطلوب همچون پوسیدگی دندان، افزایش قند در افراد دیابتیک، تغییرات ژنتیکی، سرطان، مشکلات ایمونولوژیک، اختلال در سیستم اعصاب مرکزی و محیطی و نیز نقص جنین از این ماده منتشر نشده است.
ـ این شیرین کننده برای کل اقشار جامعه قابل استفاده می باشد شامل زنان باردار, مادران شیرده و کودکان درکل سنین .
ـ سوکرالوز برای افرادی که می خواهند میزان جذب کالری را به بدن خود کاهش دهند مفید می باشد.
ـ سوکرالوز به عنوان یک شیرین کننده در مکمل های غذایی ,مواد دارویی ,ویتامین ها و مکمل های معدنی و دارویی قابل استفاده می باشد.
ـ از دیگر فواید سوکرالوز اینست که موجب تخریب دندانها نمی شود ودوست دندانهاست چون باکتریهای دهان آنرا به عنوان یک منبع غذایی نمی شناسد. بنابر این موجب پوسیدگی دندانها نمی شود .

ترکیبات:
لاکتوز, بی کربنات سدیم, سوکرالوز(E955), ال لوئیسین, اسید تار تاریک

مشخصات محصول
برند Kamvar
کشور ایران
شرکت کامور
تعداد ۲۵۰ عدد
تولید کننده: کامور Kamvar
شناسه کالا در انبار: 211001400018
شماره پارت تولید کننده: 93408
فروشنده: کامور

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top