متاسفم - این محصول دیگر در دسترس نیست

تب سنج غیر تماسی صادراتی سدنا
+Sedna- Medical Inferared Thermometer GHS

مدل جدید تب‌سنج سدنا، دقیق‌تر، با کیفیت‌تر
اندازه‌گیری بدون تماس دمای بدن (پیشانی)
کارکرد ساده. فشار ماشه اندازه ­گیری و خواندن دما از روی نمایشگر
هشداردهنده قابل تنظیم صوتی و تصویری برای وقتی که دما از حد تعیین‌شده فراتر می­رود
به همراه یک عدد باتری 9V ( اندازه: 6F22) و کیف نگهداری
قابلیت انتخاب درجه سانتیگراد/درجه فارنهایت
خاموش شدن خودکار برای کاهش مصرف باتری
قابلیت نگهداری داده‌ها
دارای دو سال گارانتی

از آنجایی که تب یکی از واکنش های سیستم دفاعی بدن می باشد و می تواند نشانگر یک بیماری عفونی و یا خطرناک به ویژه در کودکان باشد، استفاده از تب سنج ها به خصوص با شیوع بیماری کرونا که از آن برای غربالگری مردم استفاده می شود، هر روز با استقبال بیشتری مواجه می گردد.
به دلیل خطرات بالقوه تب سنج های جیوه ای، امروزه تب سنج های دیجیتالی و لیزری ( مادون قرمز) جایگزین بسیار مناسب و دقیقی محسوب می شوند.
تب سنج های لیزری در واقع نوعی ترمومتر مادون قرمز هستندکه انرژی مادون قرمز جذب شده را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کنند. به این ترتیب انرژی همه اجسام را به دو روش تماسی و یا غیر تماسی، به سیگنال الکتریکی دما تبدیل و اندازه گیری کرده و روی صفحه نمایش نشان می دهند و در صورت وجود تب به صورت آلارم هشدار می دهند.
طب سنج صادراتی سدنا مدل +GHS نسل جدید طب سنج طبی سدنا است که موفق به اخذ استانداردهای بین‌المللی گشته است و در حال حاضر در کشورهای مختلف به فروش می‌رسد. این محصول برای اندازه‌گیری دمای بدن افراد به منظور بررسی و تشخیص سریع افزایش دمای احتمالی به‌کار می­رود. این محصول نیاز به تعویض پوشش­ بهداشتی و دیگر تجهیزات را از بین می­برد و همچنین امکان انتشار بیماری از طریق تماس را کاهش می‌دهد.
با گرفتن دستگاه مقابل پیشانی و فشار دکمه آن اندازه‌گیری به‌سادگی و سرعت انجام می‌شود. سرعت عمل بالا باعث می‌شود استفاده از آن برای اماکن شلوغ و پرتردد بهینه و کارامد باشد.
محصول تب‌سنج غیر تماسی برای جایگزینی با دماسنج طبی مناسب نیست. همیشه وقتی که دقت اندازه‌گیری بالا مورد نیاز است باید از یک دماسنج طبی استفاده شود. دماسنج­ های مادون قرمز که درجه حرارت بالای بدن را نشان می­دهند با عوامل مختلف تغییر خواهند کرد و نباید به عنوان تنها عامل تعیین‌کننده­ی دمای بدن افراد به آ­ن­ها متکی بود. در هر ارزیابی نظارتی برای تشخیص دادن دمای بالای بدن هر فردی استفاده از خدمات اضافی پزشکی و/یا متخصصان مراقبت­های سلامتی برای تشخیص دقیق شرایط افراد لازم می‌باشد.
سایر ویژگی های دستگاه :
بالاترین دقت و سرعت:
این دستگاه با بالاترین دقت ممکن از بین تب سنج های موجود در بازار، دما را از فاصله‌ی ۵ تا ۱۰ سانتی متری اندازه گیری کرده و در زمانی کمتر از ۲۵۰ میلی ثانیه نشان خواهد داد. چنانچه دمای اندازه‌گیری شده بالاتر از حد مجاز باشد، صدای هشدار دستگاه شما را مطلع می‌سازد.
قابلیت استفاده در تاریکی:
تب‌سنج مجهز به چراغ LED می‌باشد که استفاده از آن را در محیط‌های تاریک ممکن می‌کند.
حافظه داخلی و ثبت روند بیماری:
ویژگی دیگر این دستگاه قابلیت ذخیره دماهای اندازه‌گیری شده میباشد که به شما اجازه می‌دهد با مقایسه‌ این اعداد شاهد روند پیشروی یا بهبود بیماری باشید.
گارانتی:
این محصول دارای دو سال گارانتی شرکت سدنا است.

مشخصات محصول
برند sedna
کشور ایران
شرکت توسعه بازار پزشکی آوند
گارانتی 2 سال
تولید کننده: سدنا sedna
دسترسی: موجود نیست
شناسه کالا در انبار: 213001600001
شماره پارت تولید کننده: MU019912480
back to top