محلول گندزدای انواع سطوح یک لیتری سورولیت
Sorolyt- Organic Super Mix Solution

مولتی اکسیدانت قوی با قابلیت حذف طیف وسیعی از میکرو ارگانیسم ها بر پایه الکترولیز غشایی نمک خوراکی
سازگار با پوست

محصول ناموجود است.

آشنایی با محصول:
این محلول با روش الکترولیز غشایی نمک طعام، چهار ماده گندزدا(کلر آزاد، دی اکسید کلر، ازن و اکسیژن) را در داخل یک محلول اسیدی به نام SOROlyt دارد، که این محلول مولتی اکسیدانت، به عنوان یک گندزدا و ضدعفونی کننده قوی سطوح و حتی دست شناخته شده که هیچ‌گونه عوارض زیست محیطی و بهداشتی با توجه به مقدار مصرف آن نداشته و همچنین نظر به پایه آب بودن این محلول عوارض کوتاه مدت و یا دراز مدت ناشی از استفاده محلول‌های با پایه الکلی را ندارد.
این محلول با توجه به حضور اکسیدکننده‌های قوی، بر روی ویروس کرونا نیز تأثیرات بسزایی دارد به خصوص که در آن دی اکسید کلر وجود داشته و در مقاله‌های مختلف به عنوان عامل از بین برنده طیف وسیعی از ویروس‌های آنفولانزا به ویژه کرونا شناخته شده است.

کاربرد:
قابلیت گندزدایی آب استخر، پارک آبی، صنایع غذایی و سطوح
اسیدی بودن محلول سورولیت، آن را در طبقه گندزداهای قوی با شاخص ORP بالاتر از 1000 قرار داده است. این محلول ضمن اینکه هیچگونه آسیبی به پوست بدن وارد نخواهد نمود، طیف گسترده ای از کاربردها را در ضدعفونی و گندزدایی آب استخرها و پارک های آبی، آب مورد استفاده در صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و دامداری، انواع سطوح و… به همراه دارد.
محلول گندزدای سورولیت به عنوان یک مولتی اکسیدانت، مزایا و کاربردهای فراوانی را در حوزه‌های مختلف جهت گندزدایی و ضدعفونی به همراه دارد.

روش استفاده از محلول سورولیت برای ضد عفونی کردن دست ها:
به منظور شست شوی دست با محلول ضد عفونی کننده ضد ویروس سورولیت 1 واحد از محلول را با 5 واحد آب با دمای معمولی مخلوط نموده و بر روی کلیه قسمت های دست آغشته کنید و تا مدت 30 ثانیه هر دو دست را بر روی یکدیگر مالش دهید تا محلول ضد عفونی کننده دست بر روی پوست خشک شود . بعد از استفاده از این نیازی به آبکشی دست ها نیست .

روش استفاده از محلول سورولیت جهت ضد عفونی کردن سطوح:
به منظور شست و شوی سطوح 1 واحد از محلول را با 3 واحد آب در دمای معمولی مخلوط نموده و جهت ضد عفونی نمودن سطوح آلوده شده به انواع ویروس از جمله کرونا استفاده نمایید . پس از هر بار استفاده حتما درب محلول را با دقت ببندید .

شرایط نگهداری:
محلول ضد عفونی کننده را در دمای +5 تا +40 درجه سانتیگراد و به دور از نورمستقیم آفتاب نگهداری کنید.
از زمانی که این محلول با آب ترکیب می شود مدت زمان ماندگاری و خاصیت گندزایی آن 4 روز می باشد و پس از محلول بی اثر خواهد بود و می بایست به دور ریخته شود . پس در موقع ترکیب آن با آب به مقدار مورد نیاز خود ظرف مدت 4 روز دقت کنید تا اسراف رخ ندهد.
ظرفی که می خواهید از ترکیب ساخته شده در آن نگهداری واستفاده کنید را قبل از ترکیب استریل و یا ضد عفونی کنید. برای ضد عفونی کردن ظرف می توانید ترکیبی 1 به 3 از محلول و اب را در ظرف تهیه کرده و به مدت 3 ساعت در ظرف نگهداری کنید. در این زمان محلول ترکیب شده به تمام میکرو ارگانیسم های موجود در ظرف حمله کرده و تمامی آنها را نابود می سازد . پس از 3 ساعت محلول را از ظرف خالی کنید . در این زمان ظرف شما کاملا ضد عفونی شده و آماده است تا از محلول ترکیب شده جدید به مدت 4 روز در آن نگهداری کنید .

مزیت استفاده:
از مزیت‌های این فناوری بی‌خطر بودن محصول برای مصرف کننده به دلیل پایه آب بودن این بوده و براساس مقالات منتشره بین المللی وجود ClO2 در محصول گندزدا قابلیت این را دارد که تمام خانواده کرونا ویروس‌ها را از بین ببرد.

مزیت رقابتی:
مزایای سورولیت در ضدعفونی و گندزدایی حذف گروه‌های متعدد میکروارگانیسم‌ها(ویروس، باکتری و قارچ):
اکسیدکننده‌های قوی موجود در سورولیت در ضدعفونی به صورت مکمل عمل می‌نمایند. وجود کلر، ازن، اکسیژن و مهم‌تر از همه وجود دی‌اکسید کلر به عنوان شاخص‌ترین گندزدا، قابلیت حذف انواع ویروس‌ها(حذف ویروس‌های گروه آنفلوانزا HIN1 و کرونا)، کلیه گروه‌های باکتری‌ها(کلیفرم های مدفوعی، اشرشیاکولی، لژیونلا، سودوموناس، استفالوکوکوس و هتروتروف) و قارچ‌ها(ژیاردیا و کریپتوس پرودیوم) را به سورولیت در کمترین زمان تماس(دست و سطوح) داده است.

تأییدیه‌ها:‌
مجوز بهداشت(سیب سلامت)
ثبت اختراع(تأییدیه اختراع)
تأییدیه بنیاد علمی نخبگان
تأییدیه سازمان آب و فاضلاب کشور
تأییدیه شرکت آب و فاضلاب آبادان و مینوشهر

مشخصات محصول
برند Sorolyt
کشور ایران
شرکت سورن آب
حجم یک لیتر
تولید کننده: سورن آب SOREN AB
شناسه کالا در انبار: 211000800004
شماره پارت تولید کننده: organic super mix 1
فروشنده: سورن آب

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

back to top