محلول گندزدای و ضد عفونی کننده سوپر میکس سبزیجات نیم لیتری سورولیت
Sorolyt- Organic Super Mix Surface Antiseptic & Disinfectant Solution

مولتی اکسیدانت قوی با قابلیت حذف طیف وسیعی از میکرو ارگانیسم ها بر پایه الکترولیز غشایی نمک خوراکی
سازگار با پوست

محصول ناموجود است.

آشنایی با محصول:
این محلول با روش الکترولیز غشایی نمک طعام، چهار ماده گندزدا(کلر آزاد، دی اکسید کلر، ازن و اکسیژن) را در داخل یک محلول اسیدی به نام SOROlyt دارد، که این محلول مولتی اکسیدانت، به عنوان یک گندزدا و ضدعفونی کننده قوی سطوح و حتی دست شناخته شده که هیچ‌گونه عوارض زیست محیطی و بهداشتی با توجه به مقدار مصرف آن نداشته و همچنین نظر به پایه آب بودن این محلول عوارض کوتاه مدت و یا دراز مدت ناشی از استفاده محلول‌های با پایه الکلی را ندارد.
این محلول با توجه به حضور اکسیدکننده‌های قوی، بر روی ویروس کرونا نیز تأثیرات بسزایی دارد به خصوص که در آن دی اکسید کلر وجود داشته و در مقاله‌های مختلف به عنوان عامل از بین برنده طیف وسیعی از ویروس‌های آنفولانزا به ویژه کرونا شناخته شده است.

کاربرد:
قابلیت گندزدایی آب استخر، پارک آبی، صنایع غذایی و سطوح
اسیدی بودن محلول سورولیت، آن را در طبقه گندزداهای قوی با شاخص ORP بالاتر از 1000 قرار داده است. این محلول ضمن اینکه هیچگونه آسیبی به پوست بدن وارد نخواهد نمود، طیف گسترده ای از کاربردها را در ضدعفونی و گندزدایی آب استخرها و پارک های آبی، آب مورد استفاده در صنایع غذایی، صنایع کشاورزی و دامداری، انواع سطوح و… به همراه دارد.

محلول گندزدای سورولیت به عنوان یک مولتی اکسیدانت، مزایا و کاربردهای فراوانی را در حوزه‌های مختلف جهت گندزدایی و ضدعفونی به همراه دارد.

مزیت استفاده:
از مزیت‌های این فناوری بی‌خطر بودن محصول برای مصرف کننده به دلیل پایه آب بودن است و براساس مقالات منتشره بین المللی وجود ClO2 در محصول گندزدا قابلیت این را دارد که تمام خانواده کرونا ویروس‌ها را از بین ببرد.

مزیت رقابتی:
مزایای سورولیت در ضدعفونی و گندزدایی حذف گروه‌های متعدد میکروارگانیسم‌ها(ویروس، باکتری و قارچ):
اکسیدکننده‌های قوی موجود در سورولیت در ضدعفونی به صورت مکمل عمل می‌نمایند. وجود کلر، ازن، اکسیژن و مهم‌تر از همه وجود دی‌اکسید کلر به عنوان شاخص‌ترین گندزدا، قابلیت حذف انواع ویروس‌ها(حذف ویروس‌های گروه آنفلوانزا HIN1 و کرونا)، کلیه گروه‌های باکتری‌ها(کلیفرم های مدفوعی، اشرشیاکولی، لژیونلا، سودوموناس، استفالوکوکوس و هتروتروف) و قارچ‌ها(ژیاردیا و کریپتوس پرودیوم) را به سورولیت در کمترین زمان تماس(دست و سطوح) داده است.

تأییدیه‌ها:‌
مجوز بهداشت(سیب سلامت)
ثبت اختراع(تأییدیه اختراع)
تأییدیه بنیاد علمی نخبگان
تأییدیه سازمان آب و فاضلاب کشور
تأییدیه شرکت آب و فاضلاب آبادان و مینوشهر

 

مشخصات محصول
برند Sorolyt
کشور ایران
شرکت سورن آب
حجم نیم لیتر
تولید کننده: سورن آب SOREN AB
شناسه کالا در انبار: 211000800001
شماره پارت تولید کننده: sorolyt 0.5
فروشنده: سورن آب

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده اند

نوار تست قند خون اکیو چک مدل اکتیو
73,700 تومان
سوزن تست قند خون ای بی چک 25 عددی
2,300 تومان
سوزن تست قند خون اکیو چک ۱۰۰ عددی
57,770 تومان
back to top